www.cvonline.hu

Kereskedelmi koordinátor

  • Company_icon Ú. Bypass Kft.
  • Location_icon XXI. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Cégünk akadály- és csúszásmentesítéssel, kádfelújítással foglalkozik.

A keresett pozíció ezekkel a termékekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatos teendőket fogja össze működő folyamatok és minták alapján.

Főbb feladatok:

  • Vevői megrendelések kezelése (online és offline módon is), vevői adatok vezetése
  • Ügyfélkezelés, kommunikáció (telefon, e-mail, Facebook)
  • Ajánlatok készítése, vezetése
  • Helyszíni feladat felmérések
  • Alapanyag készletek felmérése, figyelése, rendelése
  • Online marketing (pl. közösségi média)
  • Riportolás

Elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez:

  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban is (kellemes, higgadt, feladatorientált)
  • Ügyfélkezelésben jártas vagy ambíciót érez magában
  • Gyakorlott Microsoft Office felhasználó
  • Aktív B kategóriás vezetői jogosítvánnyal rendelkezik
  • Önálló, kreatív és kezdeményező, nem csak utasítások hatására dolgozó
  • Határozott, egyenes egyéniség
  • Csapatban dolgozni képes
  • angol nyelvtudás előny

Ha ezekkel a kompetenciákkal nem rendelkezik, kérjük, ne jelentkezzen. Ha nem szívesen foglalkozik ezekkel a feladatokkal kérjük, ne jelentkezzen.

Munkavégzés helye:

  • Budapest Csepel, XXI. kerület

Munkaidő:

  • rugalmas (09:00-15:00 törzsidővel)

Tervezett munkakezdés:

  • akár azonnal is.

Juttatás:

  • Alapbér (önmagában is helytálló) + cafeteria
  • Havi prémium (bevétel arányos)
  • Mobiltelefon

  • A nettó fizetési igényét is tartalmazó fényképes önéletrajzát várjuk a jelentkezés gombra kattintva.
Helyek XXI. kerület
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi specialista
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.01.31.