Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi képviselő

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Kereskedelmi képviselőt

keres

hajdúnánási, hullámkarton csomagolóanyag gyártó Kft.

Feladatok:

  • A cég által gyártott termékek értékesítése termelőipari cégek számára
  • Új vevők felkutatása, vevői igények felmérése, meglévő partnerek kezelése
  • Ajánlatadás után követése, megállapodások létrehozatala
  • A szerződéskötést követően kapcsolattartás a megfelelő kiszolgálás érdekében
  • Esetleges reklamációk kezelése
  • A vezetőséggel való kapcsolattartás és rendszeres beszámolás

Elvárások:

  • Kereskedelmi vagy egyéb területen szerzett középfokú végzettség
  • Legalább 2 éves direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő készség, nyitott, kommunikatív, érdeklődő személyiség
  • Kiváló tárgyalási készség, önálló, megbízható, felelősségteljes munkavégzés
  • Motivált, kezdeményező személyiség, aki csapatban is szívesen dolgozik
  • Eredmény orientált beállítottság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint, Internet)
  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési rutin, utazási hajlandóság

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Szakmai és kereskedelmi tapasztalat
  • Középfokú nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Stabil háttér, alkalmazotti jogviszony
  • Betanítás és felkészítés, folyamatos támogatás
  • Versenyképes stabil fizetés, forgalomarányos kereset
  • Telefon, szükség esetén cégautó

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal lehet.

Helyek Hajdúnánás
Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Key account manager, Key account manager, Területi képviselő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre