Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi irodai munkatárs

  • Edilkamin Kft.
  • Budaörs, Pest, Budapest
  • A hirdetés 15 napja lejárt

Kandallógyártásban piaci vezető szerepet betöltő társaságunk budaörsi bemutató termébe az alábbi pozíció betöltésére munkatársat keres:

kereskedelmi irodai munkatárs

Feladatok

  • vevői megrendelések rögzítése
  • számlázás
  • kereskedelmi szerződések ügyintézése
  • külföldi – belföldi vevőkkel való kapcsolattartás (szóban és írásban)
  • vevői kintlévőségek kezelése
  • kárrendezéssel kapcsolatos feladatok adminisztrációja
  • logisztikai részleg támogatása
  • együttműködés a társosztályokkal (beszerzés, pénzügy, termelés, raktár)
  • bemutató teremben való értékesítés támogatása

Elvárások

  • min. középfokú végzettség
  • felhasználó szintű MS Office ismeretek
  • rugalmasság és nagy terhelhetőség
  • gyors precíz munkavégzés
  • angol nyelvismeret
  • olasz nyelvismeret előny

Fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven várjuk.

Helyek Budaörs
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.04.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre