Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KERESKEDELMI IGAZGATÓ

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.09.02.
Jelentkezési határidő: 2019.09.19.
Partnerünk egy dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú cég. Épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezését és kivitelezését vállalják az ország egész területén, ajánlatadástól az átadásig.

Új munkatársukat keressük

pozícióba.

Köszönhetően az izgalmas feladatkörnek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a modern irodai környezetnek, ügyfelünk egy olyan cég, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok:
  • A cég tevékenységi területein (épületautomatika, épületvillamosság, berendezésgyártás) projekt figyelés
  • Alvállalkozói/beszállítói ajánlatok bekérése, értékelése
  • Ajánlatok elkészíttetése, beadása és azok nyomon követése
  • Versenytárgyalásokon való részvétel, a cég képviselete
  • Vállalkozói szerződések elkészítése, megkötése
  • Együttműködés az üzletágvezetőkkel
  • Potenciális piac és konkurencia figyelése
  • Cég stratégiáinak, üzleti terveinek megvalósítása árbevételi oldalon
  • A cég pozíciójának erősítése
  • A kereskedelmi csapat vezetése, köztük a marketing koordinálása (8 fő)
  • Adatszolgáltatás vezetői/ügyvezetői statisztikákhoz
Elvárások:
  • Villamosmérnök végzettség
  • Legalább 3 év kereskedelmi igazgatói pozícióban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete (szóban és írásban is aktív nyelvtudás szükséges)
  • MS Office haladó ismeret (főleg excel)
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Automatizálás és/vagy épületvillamossági területen, kivitelezési projektekben szerzett tapasztalat
  • Építőipari tapasztalat
  • Német nyelv ismerete
  • Microsoft CRM ismerete
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • Eredményfüggő, objektív motivációs rendszer
  • Céges autó (magánhasználatra is)
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, úgy várjuk jelentkezését frissített, szakmai önéletrajza feltöltésével honlapunkon keresztül!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Iratkozzon fel állásértesítőre