Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.22.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

A Borsodi Sörgyár Kft. a világ egyik legnagyobb sörgyártója, a Molson Coors Brewing Company vállalatcsoport tagjaként 1973 óta törekszik Magyarország és a világ sörfogyasztóinak lenyűgözésére. Mi a Borsodinál elkötelezetten dolgozunk azon, hogy az iparág legjobbjává váljunk. Kollégáink elhivatott munkájának köszönhetően a világ vezető söripari vállalatai közé tartozunk. Ezért is törekszünk arra, hogy munkatársaink képességeit folyamatosan fejlesztve lehetőséget biztosítsunk tehetségük kibontakoztatására. Hiszen a kiváló márkákat kiváló emberek teremtik…

Dolgozz velünk az élet habos oldalán Kereskedelmi gyakornok munkakörben!

Feladatok:

  • Ellenőrződ a készletnyilvántartásunkat SAP rendszerben,
  • Részletesen, pontosan nyomon követed eszközeink mozgását,
  • Esetenként kapcsolatot tartasz külső szállítóinkkal,
  • Egyéb adminisztratív feladatokkal segíted a kereskedelmi csapatot és széles körben megismerheted a kereskedelmi területeket.

Elvárások:

  • Rendelkezel aktív hallgatói jogviszonnyal kereskedelmi területen,
  • Heti 32 órában rendelkezésre tudsz állni,
  • Könnyedén megbirkózol az MS Office programokkal,
  • Szeretsz precízen dolgozni, emellett megbízható vagy,
  • Jól tűrőd a monotóniát.

Amit kínálunk Neked:

  • KÖTELEZŐ SZAKMAI GYAKORLATodat eltöltheted nálunk
  • Betekinthetsz egy családias MULTI működésébe
  • Munkádat FIZETÉSsel díjazzák: Br. 1200 Ft / óra

Kérjük, töltsd ki a lenti rövid űrlapot és csatold önéletrajzodat. Elérhetőségeid pontos megadásával könnyíted a gyors kapcsolatfelvételt.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre