www.cvonline.hu
CHC Trade Marketing gyakornok (Referenciaszám: PJ4061)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2017.02.02.
Jelentkezési határidő: 2017.02.09.
Hirdetés azonosító: 994705
lejárt

Újpesti gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákot az alábbi pozícióba:

CHC Trade Marketing gyakornok

Feladatok:
- Patikalátogatókkal, partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
- POS anyagok megtervezése, engedélyeztetése, kivitelezése

- POS elhelyezések kezelése és folyamatos ellenőrzése
- Kimutatások készítése
- Promóciós anyagok kezelése
- Rendezvények és kongresszusok szervezésének támogatása
- Kapcsolattartás a társosztályokkal és partnerekkel
- Megrendelések és számlák kezelése

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti minimum 32 óra vállalása
- Középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű Excel és PowerPoint ismeret
- Érdeklődés a trade marketing iránt

- Nyitott, gyakorlatias gondolkodás
- Jó szervezési és kommunikációs készségekkel bír
- Önálló, precíz, pontos, gyors a munkavégzése

Kérjük, angol és magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.