Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KERESKEDELMI ÉS MARKETING VEZETŐ (14-9320)

HumanField Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.04.25.
Jelentkezési határidő: 2019.04.26.

Biztos háttérrel rendelkező orvostechnikai gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KERESKEDELMI ÉS MARKETING VEZETŐ

(14-9320)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kb. 20 fő irányítása (köztük 14 fő kereskedő, 2 fő marketinges),
  • Értékesítési stratégia, üzleti tervek, marketing stratégia kidolgozása és megvalósítása,
  • Termékbevezetési kampányok lebonyolítása,
  • Kapcsolat kialakítása és fejlesztése hazai és külföldi partnerekkel, vevőkkel, orvosokkal,

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Műszaki érdeklődés,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Vezetői tapasztalat kereskedelem vagy marketing területén,
  • Hazai és külföldi piac ismerete.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Céges autó,
  • Stabil háttér.

A munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9320”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser, Kereskedelmi projektmenedzser
Marketing / Reklám / Média / PR > Marketing menedzser, Marketingmenedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre