Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi elemző

  • Cvonline.hu ügyfél
  • Zsámbék, Pest, Budapest
  • A hirdetés 21 napja lejárt

A Wavin Magyarország a Wavin csoport tagja, évtizedek óta meghatározó szerepet tölt be a hazai műanyag csőrendszer gyártás és forgalmazás területén. Telephelyünk Zsámbékon található, ahol jelenleg több mint 100 fő dolgozik a lehető legkiválóbb termékek és szolgáltatások biztosításán. Mélyépítési termékeinket forgalmazó csapatunkba, projekt alapú értékesítés támogatásához keresünk új, motivált munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Leendő vevők céginformációs rendszerben történő ellenőrzése
  • Értékesítési szerződések előkészítése, teljesítésük nyomon követése
  • Vevői folyószámlák karbantartása, egyeztetése,
  • Kapcsolattartás a vevőkkel kintlévőségek ügyében
  • Előlegbekérők, fizetési felszólítások készítése, küldése
  • Fizetési megállapodások előkészítése, teljesülésük nyomon követése
  • Jogi eljárásokhoz szükséges dokumentációk összeállítása
  • Pályázati dokumentációk összeállítása,
  • Árkalkulációk, árelemzések készítése,
  • Piaci versenyképesség elemzése
  • Kimutatások, riportok készítése, egyeztetés a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Legalább 3 éves tapasztalat, hasonló munkakörben,
  • Magabiztos kommunikációképes angol nyelvismeret,
  • Haladó szintű Excel tudás
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret (SAP)

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális környezet,
  • Versenyképes bérezés
  • Bónuszok, cafetéria, utazási támogatás,
  • Fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Zsámbék

Helyek Zsámbék
Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Üzletfejlesztő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi elemző
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre