www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 1380 napja lejárt

Szabolcs megyében működő élelmiszerkereskedelmi középvállalkozás keres

kereskedelmi asszisztens

munkatársat.

Feladatok:

  • beszerzők és értékesítők munkájának teljes körű támogatása
  • rendszeres kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • szállítási szerződésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok, nyilvántartások vezetése
  • adatbázisok gondozása
  • aktív részvétel a kereskedelmi osztályon folyó munkafolyamatok támogatásában
  • kereskedelmi egységek leltározásaiban való aktív részvétel
  • riportok, jelentések, elemzések készítése

Elvárásaink:

  • legalább középfokú végzettség
  • jó kommunikációs és szervezői képesség, határozott fellépés
  • megbízható, precíz és felelős munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil, kiszámítható munkahely
  • hosszútávú biztos háttér egy folyamatosan fejlődő kereskedelmi vállalat csapatában
  • szakmai fejlődési és előrejutási lehetőség
  • jó kereseti lehetőség

Fényképpel ellátott részletes szakmai önéletrajzot – nettó jövedelemigény megjelölésével - kérjük 2014.04.13-ig eljuttatni az alábbi e-mail címre.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő