Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.16.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.
A müncheni központú, elektronikus, távközlési és rádiófrekvenciás mérőműszerek területén Európában piacvezető ügyfelünk magyarországi képviselete budapesti székhellyel új munkatársat keres az értékesítési csapat adminisztratív támogatására.

A pozíció megnevezése: KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • Ajánlatok elkészítése, módosítása,
  • Levelezés, kapcsolattartás az ügyfelekkel,
  • Levelezés, kapcsolattartás az anyacég és a régióhoz tartozó országok munkatársaival,
  • Információs anyagok naprakészen tartása és küldése postai és elektronikus úton az ügyfeleknek,
  • Ügyféladatbázis kezelése, frissítése, karbantartása,
  • Marketing és reklám tevékenység önálló elvégzése,
  • A céges e-mail címre érkező üzenetek kezelése,
  • Ügyfelek fogadása, telefonhívások kezelése,
  • Rendezvények, kiállítások szervezése és részvétel,
  • Nyomdai előállítást igénylő anyagok rendelése az anyacég erre vonatkozó előírásait figyelembe véve (meghívók, borítékok...stb.), Reklámtárgyak rendelése, karácsonyi ajándékok rendelése,
  • Árlisták frissítése,
  • Kimutatások készítése,
  • Megrendelések feldolgozása, kezelése,
  • Demo műszerekkel kapcsolatos ügyek, szállítások intézése.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy Egyetemi végzettség,
  • Legalább 3 éves kereskedelmi asszisztensi tapasztalat,
  • Angol nyelv erős társalgási szintű ismerete,
  • MS Office erős felhasználói szintű ismerete,
  • Gépírási gyakorlottság, magyar helyesírás ismerete.

Előnyök:

  • Német nyelvtudás,
  • Outlook / Lotus Notes üzenetkezelő ismerete.

Juttatások, ajánlat:

  • Megbízható, stabil nemzetközi háttér,
  • Családias légkör.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Értékesítési / kereskedelmi asszisztens
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Back Office

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltett érdeklődését, kérem, hogy angol és magyar nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem
Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Aktiválás időpontja 2019.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre