Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • Monguz Kft.
  • Szeged, Csongrád
  • A hirdetés 20 napja lejárt

Feladatok:

  • a Kereskedelmi igazgató munkájának segítése
  • együttműködés a kereskedő, PR/marketing és projektvezető munkatársakkal
  • szoros együttműködés a külföldi leányvállalatokkal és viszonteladókkal (jelenleg: Románia, Lengyelország, Bulgária, Törökország)
  • ügyfélkapcsolatok nyilvántartása
  • találkozók, termékbemutatók, rendezvények, utazások szervezése
  • marketing akciók szervezése
  • ajánlatadáshoz, szerződéskötéshez kapcsolódó adminisztráció, kapcsolattartás
  • számlázás
  • nemzetközi honlap és közösségi felületek tartalmi karbantartása
  • dokumentációk fordítása (angol-magyar)

Elvárások:

  • közgazdasági, (kül)kereskedelmi, turisztikai vagy informatikai felsőfokú végzettség,
  • legalább 3 éves munkatapasztalat a feladat leírásához kapcsolódó területen, rendszeres idegen nyelvű kapcsolattartás
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • angolon kívül legalább egy európai nyelv középfokú ismerete (német, francia, olasz, spanyol, lengyel, szerb, horvát, szlovák, cseh, ukrán, orosz)
  • 2-3 napos külföldi utak vállalása
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • közgyűjteményben (könyvtár, múzeum) szerzett tapasztalat
  • informatikai projektekben szerzett tapasztalat kreatív design és/vagy projektvezetés területén

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkaidő, változatos feladatok, kalandos utazások, fiatal munkatársak

Fizetés: megegyezés szerint

Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezésed küldd el fényképes angol nyelvű önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Sales Assistant

Job description:

  • assisting the sales manager’s work
  • Cooperation with the Sales staff, PR/marketing colleagues and project managers
  • close cooperation with the company’s subsidiaries and resellers on a daily basis (at present: Romania, Poland, Bulgaria, Turkey)
  • records of customer relations
  • coordinating meetings, product showcases, events and business travels
  • planning and running marketing campaigns
  • administrative tasks related to price offers and contracts
  • invoicing
  • maintaining the foreign language company website and social community interfaces
  • translating documents (English - Hungarian)

Requirements:

  • university diploma in economics, international trade, touristic or IT field
  • at least 3 years of experience related to the above described tasks, proficiency in foreign language communication and correspondence
  • effective operational proficiency in English
  • intermediate level of knowledge of at least one additional foreign language (German, French, Italian, Spanish, Polish, Serbian, Croatian, Slovakian, Czech, Ukrainian, Russian)
  • willing to go on business travels abroad (2-3 days)
  • B category driving licence

What would be an extra?

  • having experience in public collection (library/museum)
  • having experience in IT projects  from creative design and/or project management point of view

What we offer: flexible working hours, diverse and engaging tasks, fun (business) trips, young colleagues

Salary: upon agreement

Location: Szeged

Please, send your English language CV along with a photo and salary.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Menedzser asszisztens, Szervező, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.07.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre