Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • Ital Magyarország Kft.
  • Budaörs, Pest, Budapest
  • A hirdetés 18 napja lejárt

Kedves leendő Kolléga!

Engedd meg, hogy figyelmedet elraboljam pár pillanatra. Ígérem, nem húzom sokáig az idődet, de nagyon szeretném, ha nálunk töltenéd a munkaidődet.

Bár bérigényed és lakhelyed még ugyan nem ismerem, de azt bizton állítom, hogy Nélküled nálunk nem teljes a kereskedelem.

Várnak Téged hiperek-nagykerek, hogy együtt legyen minden szuper és kerek.
Az állásról bővebben itt olvashatsz, a borkóstolóinkon pedig finom borokat fogyaszthatsz.
Jelentkezz a lenti címen, ha elnyerte tetszésedet a fenti rímem!

Nemcsak klasszul hirdet állást a csapat, hanem ugyanilyen vidáman is élik meg a mindennapjaikat.

Várunk Téged szeretettel, hogy eggyé válj a kereskedelemmel!

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • kapcsolattartás a hiperláncokkal
  • árbeállítás
  • a Key Account Manager-ek munkájának támogatása
  • akciós megállapodások kezelése
  • adatelemzés, adminisztráció a vállalatirányítási rendszerben
  • kimutatások/statisztikák készítése
  • készletfigyelés

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • min. középfokú gazdasági, vagy kereskedelmi végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • legalább 3-5 év FMCG cégnél szerzett kereskedelmi asszisztensi tapasztalat
  • jártasság ERP rendszer, vállalatirányítási rendszer használatában
  • magas szintű MS Office (Excel, Outlook) ismeret

Munkavégzés helye: Budaörs (a munkavégzés helye és Kelenföld között a munkavállaló szállítása reggel és délután is biztosított)

A jelentkezéseket a bérigény megjelölésével várjuk.

Helyek Budaörs
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre