Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • Poli Computer PC Kft
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Poli Computer PC Kft. Az informatikai szolgáltatások és kereskedelem terén 20 éve sikeresen működő és fejlődő cégünk keresi a csapatába a következő jelöltet, budapesti munkavégzéssel:

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

pozíció betöltésére.

AZ ALÁBBI FELADATOK VÁRNAK RÁD:

  • meglévő partnereinkkel kapcsolatos adminisztratív feladatok teljes körű ellátása
  • key account manager kollégákkal történő szoros együttműködés, biztosítva számukra a stabil adminisztratív hátteret
  • vezetők számára történő jelentések készítése
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • üzleti találkozókon való részvétel

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ AZ ALÁBBIAK ELVÁRÁSAINK:

  • középfokú végzettséget várunk Tőled és előny, ha van kereskedelmi asszisztencia területen szerzett min. 1-3 éves tapasztalatod
  • felhasználói szintű MS Office - ismeret elengedhetetlen munkavégzésedhez
  • kollégáink akkor tudnak jól dolgozni Veled, ha képes vagy csapatban gondolkodni és együttműködési képességed magasszintű
  • értékesítési csapatunk kiemelkedő teljesítményének adminisztrációját akkor fogod tudni sikeresen végezni, ha erősséged a terhelhetőség és az önálló, pontos munkavégzés

AMIT KÍNÁLUNK NEKED:

  • részese lehetsz egy sikeres, jó hangulatban dolgozó értékesítési csapatnak
  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszonyt kínálunk Neked
  • színvonalas munkakörülmények között végezheted munkádat, töltheted munkaidődet
  • vezetőinkre a humánus, támogató hozzáállás jellemző

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest Zugló

A jelentkezéshez küldje el szakmai önéletrajzát a nettó fizetési igénye megjelölésével.

Egyéb juttatások:

  • étkezési jegy, mobiltelefon, cafeteria, laptop
Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.04.
Iratkozzon fel állásértesítőre