Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • Ital Magyarország Kft.
  • Budaörs, Pest, Budapest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

Vezető italnagykereskedő cégként a tradíció mellett a szakértelemre helyezzük a hangsúlyt.

Részt veszünk Magyarország legjelentősebb borvidékeiről származó borok forgalmazásában, emellett az ÁGI szörp, pálinkák és sörök is megtalálhatóak a kínálatunkban.

Értékesítés támogató csapatunk új tagját keressük

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

pozícióba.

Feladatok:

  • kapcsolattartás a hiperláncokkal
  • árbeállítás
  • a Key Account Manager munkájának támogatása
  • akciós megállapodások kezelése
  • szállítólevelek nyomonkövetése
  • számlázás, kiegyenlítések napi aktualizálása
  • készletfigyelés

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • min. középfokú gazdasági, vagy kereskedelmi végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • legalább 3-5 év FMCG cégnél szerzett kereskedelmi asszisztensi tapasztalat
  • jártasság ERP rendszer, vállalatirányítási rendszer használatában
  • magas szintű MS Office (Excel, Outlook) ismeret

Munkavégzés helye: Budaörs

A jelentkezéseket a bérigény megjelölésével várjuk 2019. május 9-ig.

Helyek Budaörs
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre