Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens

  • Essential Optic Kft.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 25 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő, exclusive Optikai termékekkel foglalkozó cég

kereskedelmi asszisztens

munkatársat keres.

Feladatok:

  • nagykereskedelmi partnerek rendeléseinek fogadása, feldolgozása,
  • tárgyi eszközök mozgatásának követése,
  • beérkező számlák iktatása, esetleges előkészítése a pénzügy osztály részére,
  • napi adminisztrációs feladatok ellátása,
  • statisztikák, kimutatások készítése,
  • partnerektől érkező visszáru, selejtezett áru kezelése,
  • bizományosi áru kezelése,
  • a vállalat képviselete értékesítési és kereskedelmi kiállításokon és más fórumokon,
  • klasszikus asszisztensi feladatok ellátása.

Elvárások:

  • min. középfokú, gazdasági végzettség,
  • asszisztensi munkakörben eltöltött legalább 2-3 éves gyakorlat,
  • jó problémamegoldó és lényeglátó képesség,
  • alapszintű angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony,
  • nagy múlttal rendelkező, stabil vállalati háttér,
  • összetartó, segítő csapat.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és megfelel a fenti elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát, bruttó fizetési bérigény megjelöléssel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Irattáros, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre