Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens - műszaki területen

  • Company_icon Cvonline.hu ügyfél
  • Location_icon Törökbálint, Pest, Budapest
  • A hirdetés 274 napja lejárt

Az ipari technológiák forgalmazásával, komplex, az Ipar 4.0 elvárásainak is megfelelő megoldásokkal foglalkozó, a piacon meghatározó szerepet betöltő 18 éves Gordiusz Alfa keres

Kereskedelmi asszisztens

munkatársat műszaki területre.

Feladatok:

  • vezető támogatása, részvétel az ügyféltalálkozókon, elhangzottak dokumentálása
  • klasszikus személyi asszisztensi feladatok ellátása (napi feladatok, tárgyalások szervezése, döntés előkészítés, projekt utánkövetés)
  • napi adminisztratív feladatok ellátása (CRM, vállalatirányítási rendszer)
  • a megkezdett projektek folyamatos munkamenetének biztosítása
  • projektek kontrollja, lezárása
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, egyeztetés
  • ad hoc felmerülő feladatok intézése.

Ha nem riadsz vissza:

  • a változatos feladatkörtől
  • a sok utazástól
  • a zsúfolt időbeosztástól
  • az alkalmankénti autóvezetéstől,
  • akkor fiatalos, ám eredményközpontú csapatunkban a helyed!

Elvárások:

  • felső- vagy középfokú műszaki végzettség
  • jó kommunikációs készség, eredményorientált gondolkodásmód
  • határozott fellépés
  • hajlandóság a sok utazásra, a rugalmas munkavégzésre
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • tapasztalat vezetői személyi asszisztensi munkában
  • MS Office valós, magabiztos ismerete, Navision vállalatirányítási rendszer ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • tárgyalási szintű műszaki angol nyelvismeret.

Előnyt jelent:

  • jártasság a fémmegmunkálási technológiákban
  • tapasztalat a gyártás és/vagy alkalmazás-technológia területén
  • minimális affinitás az értékesítéshez
  • német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • alapfizetés + teljesítmény arányos jutalék
  • szakmai fejlődési, a képességeknek és céloknak megfelelő előrelépési lehetőség
  • támogató munkahelyi légkör, összetartó munkatársak, következetes vezetők
  • modern, kulturált munkakörnyezet
  • a teljesítmény kiemelkedő elismerése egy dinamikus, csapatmunkára épülő vállalati kultúra részeként, ahol saját ötleteiddel hozzáadott értéket vagy képes teremteni, és erre lehetőséget is kapsz.

Munkavégzés helye: Törökbálint, vidéki utakkal.

Cégünk nem csupán gépeket ad el, hanem komplett beruházás menedzsmentet nyújt partnerei számára. Amennyiben szívesen látnál el támogató funkciót ebben a komplex folyamatban, küldd el önéletrajzod részünkre.

Helyek Törökbálint
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Menedzser asszisztens, Titkárnő, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.02.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre