www.cvonline.hu

Kereskedelmi Asszisztens

  • A hirdetés 96 napja lejárt

A Mü-Gu Kft. (XXIII. kerület, Soroksár munkavégzési hellyel) álláspályázatot hirdet az alábbi pozíció betöltésére

Kereskedelmi asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

  • üzletkötők munkájának támogatása,
  • kereskedelemhez kapcsolódó átfogó adminisztráció (szerződés, teljesítéseket igazoló bizonylatok kezelése, szállítólevelek, számlák ellenőrzése)
  • teljes szerződés állomány karbantartása, naprakész nyilvántartása, ajánlatok előkészítése
  • áruátvétellel, számlázással kapcsolatos reklamációk ügyintézése,
  • kollegákkal és partnerekkel való egyeztetések, az egyeztések eredményének adminisztáricója, adatrögzítés a vállalat nyilvántartási rendszerében
  • általános asszisztensi feladatok ellátása, vendégek fogadása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • minimum 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • aktív felhasználószintű számítógépes ismeret
  • legalább alapfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség, vevőközpontú gondolkodásmód
  • udvarias, segítőkész személyiség

Előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, kereskedelmi beállítottság
  • felsőfokú végzettség, környezetvédelmi ismeretek, tanulmányok
  • B kat. jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • fiatalos dinamikus csapat, jó légkör
  • étkezési hozzájárulás

Munkavégzés helye, ideje:

  • fix munkaidő: Hétfőtől-Csütörtökig: 7:00-16:00, Pénteken: 7:00-14:45
  • munkavégzés helye:  1239 Budapest, Ócsai út 4/a.

Jelentkezés módja:  fényképes magyar és idegen nyelvű önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.

Helyek XXIII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Menedzser asszisztens, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2017.11.03.