www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens (Francia-Angol nyelven)

  • A hirdetés 78 napja lejárt

Pozíció leírása:

Vevői kapcsolattartás angol és francia nyelven;
Vevői rendelések fogadása, feldolgozása;
Napi kapcsolattartás a gyártással,beszerzéssel,termeléstervezéssel;
Rendelések visszaigazolása;
Vállalatirányítási rendszerben a folyamatok nyomon követése.

Követelmények:

Legalább Középfokú végzettség
Aktív középfokú angol és francia nyelvtudás
Jó kommunikációs készség

Előny:

SAP ismerete előny
Felsőfokú végzettség előny
Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat előny

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor oldalunkon tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/837-52-58

Értékelt kvalitások

Előny:

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Cafeteria, bónusz
Igényes munkakörnyezet
Nemzetközi stabil háttér

Egyéb hasonló állások Önnek
Vevő kapcsolattartó (Francia-Angol nyelven)

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:Vevői kapcsolattartás angol és ...
Ajka

Kereskedelmi asszisztens

mmcité3 kft.

Az mmcité cégcsoport több mind 25 éve tevékenyk...
Érd, Pest, Budapest

Plastopack Kft

Ipari csomagolóanyagok nagykereskedelmével és o...
Biatorbágy, Budapest, Pest