Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens - diákmunka

  • Schönherz Iskolaszövetkezet
  • XIII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 18 napja lejárt

Világszínvonalú informatikai technológiák professzionális hazai szaktudással és egyedülálló szolgáltatási háttérrel ötvözve - ezt kínálja Partnerünk, a magyar informatikai piac kiemelkedő rendszerintegrátora.

Csatlakozz hozzájuk

Kereskedelmi asszisztensként!

Feladatok:

  • account managerek, termékmanagerek munkájának támogatása
  • kereskedelmi ajánlatok, szerződések, megrendelések és visszaigazolások készítése
  • a cég más osztályaival (pénzügy, logisztika, controlling) történő folyamatos együttműködés
  • kimenő számlák előkészítése
  • CRM rendszer kezelése
  • riportok készítése az ügyviteli rendszer alapján

Elvárások:

  • nappali tagozatos aktív/ passzív hallgatói jogviszony
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Excel és MS Word program erős felhasználói szintű ismerete
  • nyitottság tanulásra, új ismeretek megszerzésére
  • jó kommunikációs készség, stressztűrő képesség precizitás, gyors munkavégzés

Amit a cég kínál:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil nagyvállalati háttér
  • kellemes munkahelyi légkör
  • fejlődési lehetőség magasan
  • kvalifikált szakembergárda

Munkaidő:
hétköznaponként 8 és 17 óra között

Kiválasztásnál előnyt jelent:

  • IT cégnél szerzett tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszer kezelésében szerzett gyakorlat
  • ügyfélkapcsolati tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Heti óraszám:
28 - 40 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, XIII. kerület

Fizetés:
Br. 1350 Ft/óra

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre