Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens (Budapest, XIV. kerület)

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Cégünk, a Lambda Systeme Kft. 27 éve meghatározó szereplője

a hazai építőanyag kereskedelmi piacnak.

Budapesten nyíló új telephelyünkre keresünk

KERESKEDELMI ASSZISZTENS

munkatársat

azonnali belépéssel, hosszútávra.

A munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Feladatai:

  • értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • bevételezés, számlázás, szállítólevél készítés
  • logisztikai szervezési feladatok, fuvarszervezés
  • árajánlatok készítése, utánkövetése
  • kapcsolattartás a cég vevő és szállító partnereivel, valamint a cég kirendeltségeivel

Amit várunk:

  • középfokú végzettség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • ügyfél- és megoldásközpontú gondolkodásmód
  • jó kommunikációs készség
  • alkalmazkodó, támogató attitűd, csapatszellem
  • aktív, felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely, biztonság
  • áttekinthető, versenyképes jövedelem csomag
  • felelősségteljes munkakör
  • kulturált munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • építőanyagok ismerete
  • kereskedelmi vagy építőipari adminisztrációs gyakorlat
  • EKAER ismeretek
  • pénzügyi és számviteli ismeretek
  • műszaki végzettség

Fényképes önéletrajzát és bemutatkozó levelét várjuk:

Lambda Systeme Kft.
Acsai Sándor
kirendeltség vezető

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
XIV. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre