Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kereskedelmi asszisztens (Budapest, X. kerület)

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

A Lambda Systeme Kft. rangos, országos hálózattal rendelkező

építőanyag szakkereskedelmi vállalat.

Budapesti központi telephelyünkre

keresünk új munkatársat

kereskedelmi asszisztens

munkakörbe.

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerület

Feladatai:

  • beszerzéshez és értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok
  • számlázás, szállítólevél készítés
  • logisztikai asszisztensi feladatok, fuvarszervezés, EKÁER ügyintézés
  • készletgazdálkodás és áruforgalom koordinálása
  • kapcsolattartás a cég szállító és vevő partnereivel, valamint a kirendeltségekkel

Amit várunk:

  • középfokú végzettség
  • aktív, folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • megoldásközpontú gondolkodásmód
  • műszaki érdeklődés
  • jó kommunikációs készség
  • alkalmazkodó, támogató attitűd
  • csapatszellem
  • önálló, precíz munkavégzés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely, biztonság
  • áttekinthető, versenyképes jövedelem csomag
  • felelősségteljes, sokrétű munkakör
  • kulturált munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • műszaki végzettség
  • pénzügyi és számviteli ismeretek
  • EKAER ismeretek
  • kereskedelmi vagy építőipari adminisztrációs gyakorlat

Fényképes önéletrajzát és bemutatkozó levelét várjuk:

Lambda Systeme Kft.
Tanyi Lóránt

beszerzési és értékesítési vezető

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek X. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre