Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KERESKEDELMI ÁRKALKULÁTOR (13-8823)

Hozzáadva: 2018.09.19.
Jelentkezési határidő: 2018.08.16.

Humanfield header

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KERESKEDELMI ÁRKALKULÁTOR
(13-8823)

pozícióba.

Feladatok:

  • Az új ajánlatkérések kezelése,
  • Együttműködés a műszaki referensekkel, projekt beszerzőkkel és a műszaki osztállyal a belső árkalkuláció és a vevői ajánlat elkészítése céljából,
  • A belső gyártási árkalkuláció és a vevői ajánlat elkészítése, jóváhagyatása, kiküldése és nyomon követése,
  • A vevőkkel történő kommunikáció fenntartása, megrendelések kezelése,
  • A specifikus kereskedelmi és marketing termékek és események létrehozásában történő részvétel,
  • Javító intézkedések kapcsán történő javaslattétel.

Elvárások:

  • Műszaki területen szerzett releváns tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Junior és senior munkatársak jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Budapest észak-keleti régiója

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „13-8823”-es referenciaszám feltüntetésével

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Kereskedelmi asszisztens, Mérnök értékesítő
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.07.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre