Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kérdőívezés Halott Pénz koncert előtt (05.17.)

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.05.16.
Jelentkezési határidő: 2019.05.17.

Kérdőívezős munkára keresünk diákokat a Budapest Parkba, a május 17-i Halott Pénz koncertre.

Dolgozz néhány órát egy egyszerű, pörgős munkával, aztán bulizz a koncerten a haverokkal!

Feladatok:

  • Rövid demográfiai felmérés készítése a koncertre érkezőkkel (kb. 1 személy/1 perc)

Elvárások:

  • Kommunikatív, talpraesett személyiség - hiszen idegenekhez kell odamenni és kérdéseket feltenni
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (passzívos is lehetsz)

Munkaidő

05.17. péntek

  • 16:30 gyülekező a bejárat előtt, kérdőívek felvétele, feladatok átbeszélése (kötelező a megjelenés)
  • 17:00 kapunyitás
  • 20:00 munka vége, kérdőívek leadása (még a koncert kezdete előtt)

Teljes értékű belépőt kapsz, így a kérdőívek kitöltését követően a koncerten és akár az azt követő buliban is szabadon részt vehetsz.

Amit kínálunk

  • Ingyen jegy a koncertre
  • bruttó 1800 Ft/óra (tehát 3 órás munkával bruttó 5400 Ft-ot kereshetsz)
  • Ha a megrendelő meg lesz elégedve a munkáddal, a jövőben is megkereshetünk hasonló feladatokkal :)

Gyors regisztrációt követően jelentkezz a honlapunkon keresztül, vagy írj egy e-mailt a E-mail cím megjelenítése-ra!

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
Aktiválás időpontja 2019.05.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre