Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kerámiagyártó, gépkezelő

  • Az álláshirdetés 16 napja lett frissítve

Refratechnik Hungária Kft.

Sátoraljaújhelyen sok éves múltra visszatekintő cég keresi folyamatosan bővülő csapatába új gyakorlattal rendelkező férfi és női munkavállalóit

kerámiagyártó, gépkezelő

munkakörben

Követelmények, elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (minimum szakmunkás végzettség)
  • Szakmai tapasztalat és / vagy targoncavezetői képesítés

Feladat leírása:

Felügyeli és kiszolgálja a kerámiagyártás területén azokat a gépi berendezéseket, amelyek finomkerámiának nem minősülő termékeket (tégla, tűzálló anyagok stb.) és, amelyek agyagból speciális termékeket állítanak elő.

  • Betartja a technológiai előírásokat és a kezelési utasításokat
  • Elvégzi a gyártási technológia egy részfeladatát
  • Elhárítja a gyártás során felmerülő egyszerűbb hibákat
  • Biztosítja a gyártási folyamat zavartalanságát a gépek alapanyaggal való ellátását
  • Csiszolja a megszilárdult terméket
  • Termék paramétereit és minőségét ellenőrzi

Munkakörnyezet és egyéb tényezők:

  • Üzemi környezet / Többműszakos munkarend vállalása

Munkabér:

  • Teljesítményarányos bérezés (250.000 Ft-tól-330.000 Ft-ig)
  • Utazási költségtérítés
  • Egyéb prémium (minőségpénz, mozgóbér)
  • Rendelkezésre állási jutalom (50000 Ft/év)

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal.

Helyek Sátoraljaújhely
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre