Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Képzési- és Kommunikációs Munkatárs

  • Magyar Lapterjesztõ Zrt.
  • Pest, Budapest
  • A hirdetés 320 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő Zrt. budapesti központjába

Képzési- és Kommunikációs Munkatársat

keresünk.

Főbb feladatok:

  • A cég belső kommunikációs anyagainak összeállítása (híranyagok, interjúk, tájékoztatók, felhívások, stb.)
  • A belső Intranet valamint a cég honlapjának szerkesztése
  • Képzések és tréningek szervezése (jelentkeztetés, dokumentáció, egyeztetés a partnerekkel, a lebonyolítás támogatása, stb.)
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • CSR programok megszervezése és lebonyolítása
  • Adminisztrációs feladatok
  • Alkalmanként recepciós feladatok ellátása

Tudás, végzettség, tapasztalat:

  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Magas szintű MS Office ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • Vállalati (belső) kommunikációban való jártasság előnyt jelent
  • Weblapszerkesztésben és -kezelésben szerzett gyakorlat előnyt jelent

Képességek:

  • Kiváló kommunikációs készség (különösen írásban)
  • Szervezettség, precizitás
  • Affinitás különböző informatikai programok elsajátítására
  • Kreativitás
  • Jó kapcsolatteremtő és szervezői képesség

Személyes jellemzők:

  • Csapatjátékos
  • Nyitottság, érdeklődő személyiség
  • Proaktív hozzáállás
  • A vállalat iránti elkötelezettség

Pályakezdők jelentkezését is 2018. február 28-ig rövid szakmai önéletrajzzal (bérigény megjelölésével) és motivációs levéllel a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Recepciós, Ügyintéző
IT / Informatika > Webmester
Marketing / Reklám / Média / PR > Hirdetési szakértő
Oktatás / Képzés > Tréning menedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2018.02.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre