Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

képzési asszisztens (11636)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.08.25.
Jelentkezési határidő: 2019.09.04.

Feladatok:ajánlatok bekérése és írásapiackutatásképzési/egészség programok összeállításasajtóanyag készítésprogramok dokumentációjának összeállításaadatrögzítésszervezésElvárások:pedagógiai, andragógiai, neveléstudományi, vagy rekreáció, egészségtan szakiránymotiváltságszámítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)rendezvényszervezési ismeretekfelnőttképzési módszertani ismeretek gyakorlatban való alkalmazásajó fogalmazó és kommunikációs képességprecizitás, megbízhatóságAmit kínálunk:fiatalos lendületes csapatfelnőttképzési piacon szerzett gyakorlatszakirányú végzettséggel rendelkező gyakorlatvezetőIrodai, szolgáltatási-felnőttképzés területén szerzett rutin, koordinálási tapasztalatGyakorlat területei:program-rendezvényszervezőképzési asszisztens, oktatásszervezőkapcsolattartó

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XIII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.08.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
HR asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet

A Kühne + Nagel Kft. stabil, nemzetközi háttérr...
XI. kerület

Trenkwalder Kft

Elszámolások készítéseSzervezéses feladatokÚj m...
Székesfehérvár