Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kémiai laboráns

  • Dunántúli Regionális Vízmű Zrt. (DRV)
  • Siófok, Somogy
  • A hirdetés 15 napja lejárt

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

Központi Vizsgálólaboratóriuma

KÉMIAI LABORÁNS

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • felszíni, felszín alatti víz-, szennyvíz-, szennyvíziszap-mintavételek, helyszíni vizsgálatok, fizikai, kémiai vizsgálatok elvégzése
  • a területi laboratórium éves vizsgálati tervének megvalósítása, valamint az év közben felmerülő egyéb laboratóriumi feladatoknak a szükséges vizsgálatok és kapcsolódó teendők által történő elvégzése
  • a szakterületéhez kapcsolódó többlet feladat elvégzése (vegyszerek, fogyóeszközök mennyiségének nyilvántartása, munkaruha-nyilvántartás vezetése)

FELTÉTELEK:

  • középfokú szakirányú végzettség (vegyész/vegyész analitikus, vegyi anyaggyártó/vegyész technikus, települési környezetvédelmi technikus/környezet- és vízgazdálkodási technikus, vagy azzal egyenértékű végzettség)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • pontos, precíz munkavégzés

ELŐNY:

  • hasonló területen szerzett gyakorlat
  • szakirányú egyetemi végzettség
  • minőségirányítási rendszerek ismerete
  • akkreditált laboratóriumi gyakorlat
  • számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Siófok, Dél-Balatoni Vizsgálólaboratórium – szennyvízlabor

A munkaszerződés határozott időre szól.

Helyek Siófok
Somogy
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Környezetvédelmi asszisztens, Környezetvédelmi ellenőr
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Tudományos munkatárs, Vegyész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre