Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kémiai laboráns - Siófok

  • Dunántúli Regionális Vízmű Zrt. (DRV)
  • Siófok, Somogy
  • A hirdetés 28 napja lejárt

A DUNÁNTÚLI REGIONÁLIS VÍZMŰ ZRT.

Technológiai Osztály/Központi Vizsgálólaboratóriuma

KÉMIAI LABORÁNS

munkakörbe munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • felszíni-, felszínalatti víz, szennyvíz, szennyvíziszap mintavételek, helyszíni vizsgálatok, fizikai, kémiai vizsgálatok elvégzése
  • a területi laboratórium éves vizsgálati tervének, valamint az év közben felmerülő egyéb laboratóriumi feladatok megvalósítása a szükséges vizsgálatok és kapcsolt feladatok elvégzése áltál

FELTÉTELEK:

  • középfokú szakirányú végzettség (vegyész/vegyész analitikus, vagy vegyi anyaggyártó/vegyész technikus, vagy élelmiszeripari analitikus, technikus, települési környezetvédelmi technikus vagy azzal egyenértékű végzettség)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség

ELŐNY:

  • akkreditált vizsgálólaboratóriumi gyakorlat
  • minőségirányítási rendszerek ismerete
  • számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office)

AMIT KÍNÁLUNK:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • családbarát munkahely
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomag
  • karrierlehetőség az ország legnagyobb víziközmű-társaságánál

A MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Siófok

A munkakör betöltése határozott időre szól.

Jelentkezni 2019. október 10-ig lehet.

Helyek Siófok
Somogy
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Környezetvédelmi asszisztens, Környezetvédelmi ellenőr
Tudomány / Kutatás, fejlesztés > Laboratóriumi asszisztens, Tudományos munkatárs, Vegyész
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre