Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kéményseprő

  • Company_icon FŐKÉTÜSZ Fővárosi Kéményseprőipari Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

A FŐKÉTÜSZ Fővárosi Kéményseprőipari Kft. keresi leendő

KÉMÉNYSEPRŐ

munkatársait.

Amennyiben ÖN:

  • nyitott a szakma elsajátítására OKJ képzés keretén belül
  • középfokú iskolai végzettséggel rendelkezik
  • minden esetben udvariasan és segítőkészen áll az ügyfelek rendelkezésére
  • nem fél a magasban történő munkavégzéstől

JELENTKEZZEN KÉMÉNYSEPRŐ munkakörre!

Előnyt jelent:

  • műszaki területen szerzett tapasztalat vagy iskolai bizonyítvány (építőipari-, épületgépészeti szakközépiskola vagy gázszerelő bizonyítvány)
  • B kategóriás jogosítvány
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Víz- gáz- fűtésszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre