www.cvonline.hu

Kazánfűtő mester

  • A hirdetés 12 napja lejárt

Kazánfűtő mestert

keresünk!

Létesítmény-üzemeltetéssel foglalkozó Partnercégünk megbízásából keresünk Kazánfűtő munkatársat.

Feladatok:

  • Kazánok üzemeltetése
  • Csövek- csővezetékek ellenőrzése, javítása
  • Hibák feltárása illetve elhárítása
  • Csővezetékek szerelése
  • Új berendezések üzembe helyezése
  • Létesítmények működésének zavartalan biztosítása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (víz-, gáz-, fűtésszerelő)
  • Kazánfűtői végzettség
  • Jártasság PVC, réz csőhálózatok szerelésében
  • Press" csőkötés ismerete
  • Több éves szerelői, karbantartói tapasztalat fűtésszerelés területén
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Magas fokú problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Korrekt bérezés /100%-os bejelentés/
  • Betanítás, átképzés
  • Munkaruha, védőeszköz
  • Stabil, hosszú távú munka – állandó projekt megbízások

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkavégzés ideje:

  • 8 órás munkarend: 8-16:30

Amennyiben felkeltette érdeklődését az alábbi pozíció, kérem, küldje el önéletrajzát.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Épületkarbantartó, Karbantartó
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.08.