Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kategória / beszerzési menedzser (Category Manager)

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Megbízónk, a világ egyik jól ismert gyártó vállalata, amelynek termékei megtalálhatóak a lakossági és ipari szegmensek mellett a szabadidő területén is. Jelenleg bővülő csapatukba keressük 2 fő kategória (műanyag és fém / alumínium termékek) menedzser munkatársukat, akik a több száz főt foglalkoztató magyarországi gyárat támogatják, budapesti központtal. Szervezetileg az európai központi beszerzési igazgatósághoz tartoznak a pozíciók és az európai beszerzési igazgató a vezetője.

Kategória menedzsment, beszerzési feladatok:

  • stratégiai beszerzési feladatok ellátása 8-10 európai gyár részére
  • ajánlatok bekérése, ajànlatok értékelése
  • a piaci változások, trendek, új technológiák, az ellátási lánc kapacitási képességének és a stabil alapanyagellátás biztosításának figyelemmel kisérése a meglévő és potenciális beszállító partnereknél Európa szerte
  • a legfontosabb beszállító partnerek folyamatos monitorozása, új beszállítók felkutatása és felkeresése (személyes tárgyalások Európa szerte)
  • szerződéskötés a beszállítókkal, összköltségek felügyelete
  • KPI-ok összeállítása, beszállítói teljesítmény mérése minőség, költség és szállítási pontosság tekintetében
  • részt vesz a beszállítófejlesztésben a társosztályok bevonásával
  • az esetleges hibàs beszállítói teljesítésekből adódó problémák kezelése

Leendő munkatársunk:

  • hasonló beszerzési, kategória menedzseri munkakörben kellő rutinnal, tapasztalattal rendelkezik
  • képes beszerzés és raktári készlet startégiai kialakítására, fejlesztésére
  • képes különböző hatékonyságnövelő projektek levezetésére
  • jó tárgyalópartner szóban és írásban egyaránt, angol nyelven is
  • vezetői készségek, jó csapatjátékos
  • felsőfokú végzettség

Amit nyújtunk:

  • egy skandináv vállalat emberközpontú és elfogadó kultúráját
  • a pozíció komolyságát tükröző kiemelkedő jövedelmi szintet
  • hosszútávra tervezhető, szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőségek kínáló európai munkahelyet, budapesti irodával
Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.02.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre