Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Kártyaelfogadási backoffice szakértő

OTP Bank NyRt.
Régió: Budapest, Pest, XIII. kerület

Hozzáadva: 2019.06.12.
Jelentkezési határidő: 2019.07.08.

Feladatok:

  • Az üzletág elfogadói tevékenységéhez kapcsolódó kereskedői szerződések ellenőrzése, rögzítése a banki rendszerekben, szerződések lefűzése, postázása.
  • Kártyaelfogadó partner részére a POS terminál telepítésének, cseréjének, leszerelésének megrendelése.
  • Operatív és adminisztratív együttműködés a szakterületekkel, külső partnerekkel.

Akit keresünk:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik.
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés és kiváló csapat együttműködési képesség jellemzi.
  • Kiváló az írásbeli és szóbeli kommunikációs képessége.
  • Felhasználói szinten ismeri az MS Office programokat.
  • Monotonitástűrés jellemzi.

Állás betöltése során előnyt jelent:

  • Bankkártya elfogadási ismeretek.
  • Banknál vagy pénzintézetnél szerzett tapasztalat.
  • Középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődési lehetőség.
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag.
  • Barátságos munkakörnyezet, fiatal csapat.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki értékesítő, Banki szakértő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre