www.cvonline.hu

Karrierindító Program

  • Company_icon AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
  • Location_icon Budapest, III. kerület
  • Mentés
  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Amennyiben már kézhez kaptad a diplomádat, tudsz és szeretsz is kommunikálni az emberekkel, és szívesen dolgoznál egy multinacionális cégnél, akkor küldd el nekünk az önéletrajzodat, hogy részt vehess induló Karrier Programunkban, amelynek végén vezetővé válhatsz.

Rád váró feladatok:

  • Egy új szakma elméleti és gyakorlati elsajátítása
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • Értékesítési célkitűzések elérése
  • Értékesítési akciókban való aktív részvétel

Amit kínálunk Neked:

  • Kiszámítható karrier lehetőség
  • Folyamatos fejlődés, versenyképes szakmai tudás
  • Intenzív mentori támogatás
  • Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás
  • Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem
  • Inspiratív irodai környezet

Elvárásaink Feléd:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Eredményorientáltság
  • Folyamatos fejlődésre való igény
  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség

Lépj velünk! Küldd el fényképes önéletrajzod!

Helyek Budapest
III. kerület
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Banki szakértő, Befektetési tanácsadó, Biztosítási menedzser, Biztosítási szakértő, Hitelspecialista
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Pénzügyi értékesítő, Területi képviselő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi szakember, Pénzügyi tanácsadó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre