www.cvonline.hu

Karosszérialakatos

  • A hirdetés 552 napja lejárt

A Tk Personal-Service GmbH, egy backnangi székhelyű német munkaerő kölcsönző cég. Lassan három éve közvetítünk többek közt magyar munkaerőt, Baden-Württemberg területére, elsősorban a fémiparba. Alapvető  feladatunknak tartjuk, hogy a Magyarországról érkezett szakképzett munkavállalóinknak hosszútávú munkalehetőséget biztosítsunk, megbízható német partnercégeinknél.  Cégünk dinamikusan növekszik, mára már több száz munkavállalót juttattunk munkához, amit korrektségünknek, segítőkészségünknek és motiváltságunknak köszönhetünk. Mi a sikeres munkavállalás után sem hagyjuk magukra a dolgozóinkat. Az ügyintézést, illetve a kompetens tanácsadást  is feladatunknak tekintjük, a munkaszerződés teljes időtartama alatt.
Az Ön jelentkezését is szívesen fogadjuk, legyen tagja csapatunknak!

Jelenleg  a következő szakmába várjuk a pályázatokat:

Amit kínálunk:

  • 1500 Eur nettó kezdő jövedelemtől, ami tapasztalat és nyelvtudás alapján ettől jóval magasabb is lehet
  • Cégünk által biztosított szállás, panzióban
  • Kedvező munkakörülmények
  • Német cég biztos háttere
  • Túlórapótlék
  • Munkaruha, munkavédelmi cipő
  • Ügyintézés, tanácsadás, magyar nyelven

Az ideális jelölttel szemben támasztott követelmények a következők:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább két év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Német nyelvtudás, legalább haladó (B1-es) szinten
  • Saját gépkocsi előny

Amennyiben Ön az alábbiakban  felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot. A fényképes szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk, illetve az esetleges kérdéseit telefonon is felteheti a +49 71 91 3453900-as számon, munkanapokon 8:00 – 16:00-ig.

Cégünkről az alábbi oldalon talál további információkat: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Gyártás / Termelés
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka