Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karosszéria munkafelvevő

  • Instalent
  • Szeged, Csongrád
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Karosszéria munkafelvevőket

keresünk szegedi márkaszervizhez!

Feladatok:

  • Személygépjárművek javításaihoz kapcsolódó munkafelvételi folyamat lebonyolítása
  • Előjegyzés kezelés elvégzése
  • Ügyféligények rögzítése, tanácsadás
  • Árajánlat készítése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Javítások minőségének ellenőrzése átadás előtt

A pozíció sikeres betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Személygépjármű szervíz munkafelvevői területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ügyfélközpontú hozzáállás, határozott kommunikációs készségek

Amit a cég kínál:

  • Fizetés: alapbér + cafeteria (teljes bejelentés)
  • Jól felszerelt műhely
  • Szakmailag elismert kollégák, szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Szeged

Kapcsolattartó: Mosonyi Eszter
Telefon: 06205152428

Helyek Szeged
Csongrád
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Karbantartó, Szerelő
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre