Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karosszéria lakatos

Régió: Budapest, Pest, IV. kerület

Hozzáadva: 2019.04.30.
Jelentkezési határidő: 2019.05.01.

Új és használt autó értékesítéssel, szervizeléssel, gépjármű flottakezeléssel és autó bérbeadással foglalkozó partnercégünk csapatának bővítésére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

KAROSSZÉRIA LAKATOS

Feladatok:

  • Sérült gépjárművek javítása kárfelvételi jegyzőkönyv, vagy munkalap alapján
  • Felügyeletére bízott berendezéseket és szerszámok karbantartása
  • Naprakészen tartja ismereteit az adott márka javítási útmutatója alapján

Elvárások:

  • Karosszéria lakatos végzettség
  • A szakma iránt elkötelezett, önálló munkavégzés
  • Precíz, munkájára igényes hozzáállás

Előny:

  • 5 év szakmai tapasztalat
  • Tanulékony, új ismeretekre fogékony
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Stabil, folyamatos fejlődő cégcsoport
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület

Helyek Budapest
Pest
IV. kerület
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre