www.cvonline.hu

Karosszéria lakatos

Régió: XIX. kerület, Budapest, Pest

Hozzáadva: 2018.09.17.
Jelentkezési határidő: 2018.09.17.

Budapesti Partnerünk, a Ford Petrányi megbízásából keresünk megbízható, lehetőleg tapasztalt

Karosszéria lakatost

Összetartó csapatba, fejlődési lehetőséggel keressük új kollégánkat tisztázott feltételekkel, XIX. kerületi munkavégzéssel.

Feladatok

  • sérült gépjárművek karosszéria javítása
  • szerviz munkák során futó karosszéria munkák

Elvárások

  • szakirányú végzettség
  • húzató pad használata
  • ideális esetben tapasztalat nagykarambolos autók javításában
  • pontos, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Ford gépjármű tapasztalat

Amit nyújtunk

  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • versenyképes juttatási csomag
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények
  • szakmai továbbképzési lehetőség
  • hosszú távú, biztos munkahely

Érdekli a karosszéria lakatos állás?
Küldje el önéletrajzát az alábbi lehetőségeken,
vagy érdeklődjön a +36-20/500-2683 számon!

Helyek XIX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre