www.cvonline.hu

Karosszéria lakatos

  • A hirdetés 145 napja lejárt

KAROSSZÉRIA LAKATOS

CÉGLEÍRÁS:
A Schiller Autóház 1991-ben alapított hazai családi vállalkozás mely újautó értékesítéssel, szervízeléssel, autóbérléssel foglalkozik. Folyamatos növekedésünknek köszönhetően új kollégákat keresünk az alábbi pozícióba.

POZÍCIÓ NEVE: Karosszéria lakatos

FELADATOK:
  • Sérült gépjárművek javítása a kárfelvételi jegyzőkönyv, vagy munkalap alapján;
  • Felügyeletére bízott berendezéseket és szerszámokat karbantartása;
  • Ismeretei naprakészen tartása az adott márka javítási útmutatója alapján.
ELVÁRÁSOK:
  • A szakma iránt elkötelezett, önálló munkavégzés
  • Karosszéria lakatos végzettség
  • 1-2 éves tapasztalat
  • Precíz, munkájára igényes hozzáállás
  • Erkölcsi bizonyítvány
ELŐNY:
  • Tanulékony, új ismeretekre fogékony
  • „B” kategóriás jogosítvány
AMIT NYÚJTUNK:
  • Piaci átlag feletti – bejelentett – fizetés
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Lakhatási támogatás
  • Szakmailag elhivatott, képzett csapat
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest
  • Részletes szakmai önéletrajz
  • Fizetési igény megadása (bruttó)
Helyek IV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Karosszéria lakatos, fényező
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre