Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó

  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

A BFB plus Kft. egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat- csoport tagja, melynek Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található) működő telephelyére keressük karbantartó csapatunk új tagjait

KARBANTARTÓ
(Géplakatos, Villanyszerelő és Mechanikai műszerész)

pozíciókban

Feladataid lesznek:

  • A termelésben lévő gépek/berendezések mechanikus és elektromos karbantartási feladatainak ellátása,
  • A gyár területén a felmerülő karbantartási feladatok ellátása,
  • Időszakos megelőző karbantartási feladatok elvégzése az üzemi berendezéseken
  • Berendezések fejlesztésére is szívesen vesszük javaslataid.

Rád van szükségünk, ha:

  • Középiskolai végzettséggel rendelkezel akár géplakatosként akár villanyszerelőként,
  • Hasonló területen, gyártógépek karbantartásában szereztél már tapasztalatot,
  • Tudsz több műszakot vállalni,
  • Pontosan és precízen végzed a munkád és nagyon fontos, hogy légy megbízható.

Amit pedig mi biztosítunk a számodra:

  • Stabil munkalehetőség
  • Jó kereseti lehetőség (cafeteria, bejárás támogatása)
  • Ajánlói bónusz

Kifejezetten várjuk pályakezdők jelentkezését is vállalatunkhoz!

Munkavégzés helye: 2212 Csévharaszt, Nyáregyházi út 51.

Amennyiben érdekes lehet számodra a pozíció, arra kérünk, hogy fényképes szakmai önéletrajzodat juttasd el számunkra (a tárgymezőbe kerüljön a munkakör megnevezése). További információ esetén keresse a +36 30/792–1319- es telefonszámot.

Helyek Csévharaszt
Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Gépszerelő, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Műszerész, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.01.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre