Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

karbantartó

karbantartó

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.13.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Nemzetközi hátterű fémipari partnerünkhöz Dunaharasztiba keresünk KARBANTARTÓ munkatársat.

Pozíció leírása / Job description

- termelő berendezések üzembe helyezése, időszakos és eseti karbantartása, megfelelő működésének fenntartása
- a gyáregység és az iroda épület általános karbantartása, eseti meghibásodások kiküszöbölése, hibák elhárítása
- folyamat fejlesztési tervek, igények kivitelezése
- karbantartások, javítások dokumentálása a központi adatbázisban
- munkavégzés két műszakban

Elvárások / Requirements

- minimum középfokú elektromos vagy gépész végzettség, vagy releváns szakmai tapasztalat
- legalább 3 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- pneumatika alapszintű ismerete
- alapfokú számítógépes ismeretek
- önálló, precíz munkavégzés
- jó, ha szeretsz szerelni, és érdekel a mechanika

Amit kínálunk / Offer

- versenyképes juttatási csomag
- Cafeteria OTP Szép kártyára havonta bruttó 53.000 Ft
- bejárás támogatása autóval közlekedőknek (15 Ft/km)
- céges egészségbiztosítás a próbaidő után
- mobiltelefon munkavégzéshez
- bónusz bruttó 50.000 Ft havonta
- nemzetközi, modern munkakörnyezet

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Aktiválás időpontja 2019.11.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre