Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó

  • BFB plus Kft.
  • Csévharaszt, Pest, Budapest
  • A hirdetés 16 napja lejárt

A BFB plus Kft. egy nemzetközileg elismert belga tulajdonban lévő, kisállateledel-gyártással és forgalmazással foglalkozó vállalat- csoport tagja, melynek Csévharaszton (Budapesttől 40 km-re délkeleti irányban található) működő telephelyére keressük karbantartó csapatunk új tagjait

KARBANTARTÓ
(Géplakatos, Villanyszerelő és Mechanikai műszerész)

pozícióba

Amit biztosítunk a számodra:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Jó kereseti lehetőség (havi nettó bér: 250-310.000 Ft, ami a túlórától és a beosztástól függ + havi nettó 10.000 Ft/ hó Cafeteria + 15 Ft/ km bejárás támogatás + havi bruttó 12.500 Ft/ hó jelenléti bónusz + ajánlói bónusz).

Feladataid lesznek:

  • A termelésben lévő gépek/berendezések mechanikus és\vagy elektromos karbantartási feladatainak ellátása,
  • A gyár területén a felmerülő karbantartási feladatok ellátása,
  • Időszakos megelőző karbantartási feladatok elvégzése az üzemi berendezéseken.

Rád van szükségünk, ha:

  • Középiskolai szakirányú végzettséggel rendelkezel,
  • Hasonló területen, gyártógépek karbantartásában szereztél már tapasztalatot,
  • Tudsz több műszakot vállalni,

Szükséges tapasztalat:

  • 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk (pályakezdési bérezéssel)

Munkavégzés helye: Csévharaszt, 2212 Nyáregyházi út 51.

Amennyiben érdekes lehet számodra a pozíció, arra kérünk, hogy fényképes szakmai önéletrajzodat juttasd el számunkra (a tárgymezőbe kerüljön a munkakör megnevezése). További információ esetén keresse a +36 30/792–1319- es telefonszámot.

Helyek Csévharaszt
Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Gépszerelő, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Műszerész, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.07.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre