Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó

  • Szakmunkásállások.hu
  • Németország, Külföld
  • A hirdetés 23 napja lejárt

Karbantartókat

keresünk Németországba

Munkavégzés helye: Rothenburg ob der Tauber, Németország

Feladatok:

  • Kereskedelmi egységek, irodák karbantartása
  • Lámpatestek cseréje, mechanikai javítások, kisebb festési munkálatok
  • Általános épület karbantartás

Elvárások:

  • Középfokú műszaki vagy elektronikai végzettség
  • Kommunikációképes német nyelvtudás / B1 szint
  • Utazási hajlandóság (napi hazaérkezés)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés, határozott személyiség

Amit kínálunk:

  • Bruttó 3000 € / hó + Túlóra lehetőség
  • 173 órával Lohnsteuer 1: Nettó 2000 €/hó
  • 173 órával Lohnsteuer 3: Nettó 2250 €/hó
  • Német bejelentés, német biztosítás
  • Igényes szállás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal lehetséges.

Tel: +36 20 411 3921

Helyek Németország
Külföld
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Épületkarbantartó, Karbantartó, Műszerész, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német
Aktiválás időpontja 2019.05.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre