Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó

  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Karbantartó

munkatársat keresünk XV. kerületi telephelyünkre!

Feladatok:

  • Általános karbantartási feladatok a vállalat telephelyein
  • Biztosítja a telephely folyamatos működését
  • Elvégzi és elvégezteti a felmerülő tervszerű megelőző karbantartási munkákat, a rendszeres ellenőrzéseket
  • Elvégzi a felmerülő meghibásodások javítását,
  • Elkészíti a kisebb munkák költségbecslését és előre jelzi a nagy értékű javításokat.
  • Ellenőrzi és átveszi a beszállítók és kivitelezők munkáját.

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő, 8 órára bejelentett állás, munkaszerződés
  • Egy műszakos munkarend
  • Fizetett szabadság
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Mobiltelefon
  • Versenyképes jövedelem

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Villanyszerelésben, építőiparban vagy általános karbantartásban való jártasság

Egyéb információ:

  • A munkakezdés, és befejezés helyszíne Budapest XV. kerületében van
  • A munkavégzéshez vállalati gépkocsit és a szükséges szerszámokat biztosítjuk.

Munkavégzés helye: Budapest XV. ker., Harsányi Kálmán utca, Harsányi Depocentrum

Fényképes önéletrajzát elektronikusan küldheti el vagy telefonáljon: 06 20 507-4479.

Helyek XV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre