Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó

  • Az álláshirdetés holnap lejár

Reál Hungária Élelmiszer Kft. biatorbágyi logisztikai központjába

Karbantartó

munkatársat keres!

Feladatok:

  • rendszeresen karbantartja az épületet és annak berendezéseit, környezetét
  • felmerülő műszaki problémákat haladéktalanul elhárítja
  • figyeli és ellenőrzi a rendet és tisztaságot a raktár kül- és belterületén
  • jelenti felettesének a meghibásodásokat
  • dokumentálja a karbantartásokat és javításokat
  • figyelemmel kíséri a gépjárművek műszaki állapotát, karbantartja azt
  • vezetői utasításra olyan feladatokat is ellát, amik jellegénél fogva munkaköréhez kapcsolódnak (kert karbantartása, udvartakarítás, hulladék kezelés)

 Elvárások:

  • középfokú - műszaki - végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság
  • terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • hasonló munkakörben szerezett tapasztalat

Munkaidő:

  • hétfőtől-péntekig, heti 40 óra

Amit kínálunk:

  • biztos vállalati háttér, betanítás
  • határozatlan idejű, hosszú távú, stabil munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • nappali műszak (a napi 8 órás munkaidő)

Munkavégzés helye: 2051 Biatorbágy, Rozália Park 5-7.

Helyek Biatorbágy
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Házvezető, gondnok, bejárónő
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Karbantartó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre