Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó

  • KIKA Lakberendezési Kft.
  • Debrecen, Hajdú-Bihar
  • A hirdetés 22 napja lejárt

Ha szeretnél egy jó hangulatú, összetartó csapat tagja lenni akkor téged várunk

teljes munkaidőbe mint:

Karbantartó

debreceni munkavégzéssel

FELADATOK:

  • A debreceni áruház karbantartása, összes osztályának műszaki segítségnyújtás
  • Az áruház működését szolgáló berendezések működtetése, karbantartása
  • A bevásárlókocsik, kosarak, világítása, liftek, mozgólépcsők rendezése, kezelése
  • Az áruház nyitás-zárásában segédkezés
  • Szemlézés
  • Szerelési és bútorhibák helyszíni vagy áruházi javítása

LEENDŐ MUNKATÁRSUNK:

  • Villanyszerelői szakképesítés
  • Hasonló területen szerzett gyakorlat min. 2 év
  • Terhelhetőség, együttműködő készség, rugalmasság, precizitás, dinamikus személyiség
  • Épületgépészetben vagy épületvillamosságban való jártasság előny
  • Beszámlázó, vállalkozói jogviszony

AMIT NYÚJTUNK:

  • Egyműszakos munkarend
  • Juttatások: – br. 282.175,- Ft (pótlékokkal)
  • Éves hűségprémium
  • Munkába járás költségének térítése törvény szerint

Amennyiben kedvet érzel és megfelelsz a fentieknek, akkor várjuk jelentkezésed önéletrajzzal 2019.03.28-ig.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Karbantartó, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre