Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó

Karbantartó

Human Centrum Kft.
Régió: IX. kerület

Hozzáadva: 2019.02.28.
Jelentkezési határidő: 2019.02.28.

Karbantartó

Partnercégünk, az innovatív megoldásairól ismert Trocellen GmbH magyarországi, Business Superbrands díjjal kitüntetett leányvállalata számára keresünk karbantartókat mechanikus karbantartói, lakatosi feladatok ellátásra.

Feladatok:

  • A termelőberendezések, gépek üzemvitelének biztosítása
  • Gépjavítási és karbantartási munkák ellátása
  • Az elvégzett munkák dokumentálása
  • Gépbeállítások, átszerelések elvégzése
  • Rendszeres és megelőző karbantartási feladatok ellátása
  • Az éves karbantartási tervben szereplő kis- és nagyjavítások (szerszám, alkatrész, idő igény felmérése)
  • Tartalék alkatrész felhasználás figyelemmel kísérése és jelzése a vezető részére
  • Kiadott munkák, javítások határidőre, jó minőségben történő elvégzése

Elvárások:

  • Szerkezetlakatos végzettség
  • Legalább 5 év üzemi karbantartásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Több éves hegesztési gyakorlat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Eredményorientált hozzáállás
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Mindenkori magyar hatályos jogszabályok szerinti foglalkoztatás
  • Nemzetközi gyártási munkakörnyezet
  • Kiemelt cafeteria juttatási rendszer
  • Rendszeres, teljesítménnyel arányos prémium
  • Versenyképes munkabér
  • Csapatban történő munkavégzés

Jelentkezéséhez kérjük töltse ki a lenti rövid űrlapot. Munkatársaink pár napon belül keresni fogják Önt a megadott elérhetőségeken. További információk a 06/70-452-3330-as telefonszámon, vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen.

Helyek IX. kerület
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.01.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre