Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 39 napja lejárt

Ha úgy érzed, ügyes szaki vagy, mindent meg tudsz javítani és szereted, hogy a dolgok működnek és rendben mennek, akkor Te vagy a mi emberünk.

Karbantartó munkatársat

keresünk  8 órás munkaidőbe.

Feladatok:

  • műszaki problémák feltárása, meghibásodások megjavítása, általános karbantartói feladatok
  • az épület napi szintű körbejárása, az épület állagának folyamatos ellenőrzése,
  • az épületgépészet napi szintű ellenőrzése, felügyelete, hibák megkeresése, elhárítása és azonnali jelentése üzletvezetők felé
  • anyag, és eszköz beszerzési feladatok, az épület üzemeltetéséhez szükséges karbantartói eszközök felkutatása, megvétele
  • előre nem tervezett hibák megoldása, és előre tervezett karbantartói feladatok elvégzése
  • a munkavégzéshez tartozó szerszámok nyilvántartásba vétele, havi szintű leltározása,
  • eseti feladatok, hibák megoldásának kezdeményezése

Elvárások:

  • jó szakember, sokrétű tapasztalattal bír,
  • jó problémamegoldás, önálló munkavégzés és nagy munkabírás jellemzi
  • szorgalmas
  • rugalmasság az esti munkavégzés tekintetében esetenként a csak éjjel végezhető feladatok tekintetében
  • ápolt és igényes magára és a munkájára is

Előny:

  • gépészeti és villanyszerelési alapismeretek,

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, stabil munkahely, igényes környezet
  • Ingyenes fitnesz és wellness használat
  • Fiatalos csapat, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Céges telefon

Munkavégzés helye: Oxygen Wellness Naphegy, I. kerület

Jelentkezni a megadott email címre fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehetséges, a pozíció és a fizetési igény megjelölésével.  A hiányos pályázatokat nem bíráljuk el.

Jelentkezési határidő: 2017. október 8.

Helyek I. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka > Épületkarbantartó, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre