Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 52 napja lejárt

A Príma Pék csapata sütőiparban szerzett tapasztalattal rendelkező

Karbantartót

keres 8 órás munkakörben.

Álláshoz tartozó elvárások:

  • lakatos és villanyszerelő képesítés
  • pontos munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • sütőipari cégnél eltöltött gyakorlati idő

Főbb feladatok:

  • sütőipari gépek, kemencék, elektromos berendezések tervszerű megelőző karbantartása és karbantartása
  • telephely látogatás, rendszeres karbantartása

Amit kínálunk:

  • stabil munkakör
  • versenyképes fizetés
  • egyéb juttatások

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes Önéletrajzát!

Csatlakozzon a Príma Pék csapatához!

Helyek Budapest
Budakalász
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre