www.cvonline.hu

Karbantartó

  • A hirdetés 58 napja lejárt

Karbantartó munkatársat keresünk!

Létesítménygazdálkodási területen működő cégünk IX. kerületi sporttelepére munkatársat keresünk Karbantartó pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • létesítmények szakszerű üzemeltetése, javítása és karbantartása
  • berendezések kezelése, szerelése, ellenőrzése
  • ellátott feladatok dokumentálása

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség (gépész vagy vízvezeték szerelő)
  • irodai szoftverek alap szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • minimum 2 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • korrekt munkafeltételek
  • főállású munkavégzés
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot az alábbi email címre várjuk.
A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (karbantartó).

Helyek IX. kerület
Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Építés / Ingatlan > Épületkarbantartó, Karbantartó, Szellőzéstechnikai szakember
Mérnök / Műszaki > Szerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű