Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

KARBANTARTÓ VILLANYSZERELŐ

  • Az álláshirdetés 7 napja lett frissítve

Az olasz Lucart csoport magyarországi leányvállalata. Nyergesújfalun zöld mezős beruházás keretében épült, 12 000 m2-es új üzemében  higiénés papírtermékek gyártásával foglalkozik. Főbb terméke a hajtogatott és tekercselt kéztörlők, kis-és nagytekercses toalettpapírok.

Dinamikusan fejlődő csapatába keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK:

  • Automata és fél-automata gépek, berendezések elektromos karbantartása, javítása
  • Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hiba megelőzési módszerek kidolgozásában
  • Részvétel a rábízott gépek tervszerű megelőző karbantartásában (folyamatos, időszakos)
  • Új gépek, gyártósorok telepítése

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú iskolai végzettség (villanyszerelő, vagy elektronikai műszerész)
  • Pneumatika és gépészeti ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önálló, proaktív és felelősségteljes munkavégzés
  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerezett tapasztalat

ELŐNYÖK:

  • PLC vezérelt gépek ismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Jelenléti bónusz, teljesítmény prémium
  • Széleskörű Cafateria
  • Céges buszjárat (Úgy, Tinnye, Piliscsév, Kesztölc, Esztergom-Kertváros, Dorog, Tokod, Tokodaltáró, Tát)

Amennyiben érdekli a fenti álláslehetőség kérem küldje el szakmai önéletrajzát.

Helyek Nyergesújfalu
Komárom-Esztergom
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka > Elektronikai műszerész, Elektrotechnikus, Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Technikus, Villanyszerelő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre